• Presidenti i Bullgarisë pritet në Prishtinë me nderime të larta
  • “Maqedonia hesht për bashkimin e Shqipërisë me Kosovën”
  • Foto Lajm: Çahet një rrugë në fshatin Stubëll
  • Lajm i keq për Januzajn
  • Mustafa dhe Vuçiq vazhdojnë dialogun
  • Busek: Gjykata Speciale s’duhet të themelohet
  • S’ka Asociacion pa heqjen e strukturave paralele
  • Në Viti filloi sot implementimi i unifikimit të sistemit të adresave
Live Streeam Plus Tv

Qendrore

Sport/Kulturë

Lajm i keq për Januzajn

Adnan Januzajt nuk po i ecën mbarë këtë sezon. Ylli kosovar ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes mes skuadrës U21 të Manchester Unitedit dhe Leicester Cityt Adnan Januzaj ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes mes skuadrës U21 të Manchester Uni... Lexo më shumë

Të ndryshme

© Plus Televizion - Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së Portalit tonë Informativ